Sağlık Hizmeti Sağlayıcısı

Dünya genelinde Almanya, Birleşik Krallık, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Azerbaycan da dahil olmak üzere 16 farklı pazardan sağlık hizmeti sağlayıcıları mevcuttur.

16 pazardan erişim sağlayın

Dünya genelinde Almanya, Birleşik Krallık, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Azerbaycan da dahil olmak üzere 16 farklı pazardan sağlık hizmeti sağlayıcıları mevcuttur.

Yabancı hastalarınız için kendi dillerinde konuşan bir kişisel asistan edinin.

Dünya genelinde en yaygın kullanılan dillerden bazıları, Klinkya uygulamasında temsil edilerek, hastaların dünya genelinde erişilebilirliği sağlanır.

7/24 birçok dil desteğiyle sekreter / çağrı merkezi / ulaşabileceğimiz her şeyi alın

Birçok uygulamada müşteri hizmetleri neredeyse bulunmazken, memnuniyeti sağlamak için 7/24 destek sunuyoruz.

Tıbbi turizm pazarına erişim sağlamak için size turizm sağlık sertifikası alma konusunda yardımcı olabiliriz.

Tıbbi turizm sertifikası edinmek zor olabilir. Klinikya, sağlık profesyonelleri için basitleştirilmiş bir süreci kolaylaştırmak için gereken araçlara sahiptir.

Hastalarınızı yönetmek ve takip etmek için mobil / web sistemi edinin

Kliniğiniz son teknolojiyle dolu olsa da güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle işbirliği yaparak hastaları yönetmek ve takip etmek için güncel mobil ve web sistemleri alacaksınız.

Video görüşmesi ve dijitalleştirme çözümleri

Klinikya'yı kullanarak, doktorlar herhangi bir bilgisayar, tablet veya mobil cihazdan hastaların takvimlerini yazabilir, düzenleyebilir ve takip edebilir, görüşmeler yapabilir ve hasta istatistiklerini alarak dünya genelindeki hastalarla bağlantı kurabilir.