Sağlık Profesyonelleri İçin Güvenli ve Kolay İletişim

Klinikya olarak, sağlık profesyonellerine en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Doktorlarımızın hastalarla rahat iletişim kurmalarını sağlayan araçlarımızla, sağlık hizmetlerinin daha güvenli ve verimli hale gelmesini amaçlıyoruz. Siz de sağlık profesyonellerine yönelik özel hizmetlerimizden yararlanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

online-appointment

Klinikya hastaların ve doktorların zaman ve mekan sınırlamaları olmadan sağlık hizmetlerine erişebilmelerine olanak tanır

Klinikya doktorların ve hastaların online olarak bir araya gelerek, sağlık hizmetlerini daha kolay ve pratik bir şekilde sunmalarını sağlar.

developing-websites-for-docs

Klinikya doktorların internet ortamında kişisel ve mesleki bilgilerini paylaşmalarına yardımcı olur

Klinikya doktorların kendi bilgi ve becerilerini tanıtmalarına, potansiyel hastaların doktorlar hakkında bilgi edinmelerine ve doktorların mevcut hastalarıyla iletişim kurmalarına yardımcı olur.

sensetive-datas-to-cloud

Klinikya’da verileriniz cloud ortamında şifrelenir ve güvenlik önlemleri ile korunur.

Verilerin cloud ortamına yüklenmesi, hastaların ve doktorların verilere daha kolay erişebilmelerine yardımcı olur.

CRM

Klinikya CRM sistemi ile doktorlar ve hastalar arasında daha verimli ve etkin bir iletişim kurulur.

CRM sistemi, doktorların ve hastaların verilerini toplar, saklar ve yönetir ve aynı zamanda müşteri ilişkilerini geliştirmeyi amaçlar. Bu sayede, sağlık hizmetleri daha verimli ve etkin bir şekilde sunulabilir.